m

Flauro
Sp. z o.o.

Ul. Sądowa 2/11, 20-027 Lublin

Natalia Paja
792 217 177
natalia@flauro.pl


Magdalena Sztuk
574 772 996
magdalena@flauro.pl

Top

Z PASJI DO
PIĘKNEJ ZIELENI

Flauro to zgrany zespół ambitnych ludzi, dla których pasja do aranżowania przestrzeni jest kluczowym narzędziem do pracy. Od 2018 roku tworzymy projekty publicznych przestrzeni użytkowych oraz aranżujemy prywatne ogrody przydomowe zachowując indywidualne podejście do każdego klienta.

Ideą naszej firmy jest systematyczne podnoszenie walorów przyrodniczych, estetycznych oraz zwiększanie funkcjonalności otaczającej nas przestrzeni.

PRZYKŁADOWE
NASZE REALIZACJE

Nasza pasja i zaangażowanie w każdy projekt gwarantuje wypracowanie wspólnego pomysłu, który z pewnością usatysfakcjonuje każdego! Dlatego, jeżeli posiadasz wizję lub zamysł swojej wymarzonej przestrzeni, to doskonale trafiłeś ponieważ Flauro to ludzie, którzy nie boją się wyzwań i z przyjemnością stworzą dla Ciebie wymarzony projekt!

Tworzymy ciekawe i funkcjonalne rozwiązania dbając jednocześnie o łatwość ich wykonania w późniejszych etapach realizacji inwestycji.

Realizujemy projekty z dziedziny architektury krajobrazu w oparciu o wiedzę, doświadczenie i analizę potrzeb klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zaufali nam

Liczba klientów
0
Wykonanych projektów
0
Lat doświadczenia
0

DLA JEDNYCH TO LICZBY,
DLA NAS TO DOŚWIADCZENIE

Poza ogromną pasją do projektowania i żarliwym uczuciem do pięknej przyrody oferujemy też ciąglę rosnące doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat przy pracy nad wieloma wspaniałymi projektami.